Acasa
Pagina de start!
Faq
Intrebari puse frecvent!
Membri
Vezi lista membrilor!
Cautare
Gasesti ce vrei,repede!
Conectare
Intra in contul tau!
Inregistrare
Fi alaturi de noi!

Distribuiţi|

[Bancuri] Shaarawy<3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:54 am

Bula la scoala aude de ecou. Peste o saptamina se face o excursie la munte. Bula incintat se duce la tasu' si-i zice sa se duca si el in excursie.Pleca Bula si ajunge la gura unei prapastii si incepe sa strige:
-Ai sictir! NIMIC
A doua oara:
-Ai sictir!NIMIC
A treia oara:
-Ai sictir!(in timp ce a zis "ai sictir"
cazu in prapastie si se agata de o creanga)
Bula striga "AJUTOR!"
ecoul "Ai sictir!"
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:55 am

Bula si cu Strula reparau de zor stalpi de telegraf in mijlocul desertului. La un moment dat, pe Bula il musca un scorpion de capul sexului.
Speriat si disperat, Strula se suie pe stalp si da telefon la cel mai apropiat spital. Raspunde o asistenta, iar Strula ii povesteste repede ce s-a intamplat si o roaga sa-i spuna ce sa faca, sa nu moara. Calm si clar asistenta ii spune ca trebuie facuta o 'despicatura' peste locul unde a muscat scorpionul si trebuie supt tot sangele otravit cu venin. Urmeaza un scurt dialog intre Bula si Strula :
Bula (panicat): Ce-o zisu aia, mai ?
Strula (privind la el cu mila): O zisu c-ai sa mori, ma, ai sa mori !
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:55 am

Se duce Bulĺ la scoala si-i intreabĺ pe elevi profesoara:
Spuneti-mi un substantiv comun comestibil.
Bulĺ:Lampĺ!
Profesoara:Cum lampĺ, Bulĺ?
Bulĺ:Am auzit intr-o seara la tata spunându-i lu` mama:
Hai, nevastĺ stinge lampa si ia-o-n gurĺ!!!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:55 am

Era Bula la scoala, la o ora de inspectie. Toata ora Bula a stat cu mana pe sus, dar profesoara stiindu-l tampit nu l-a pus sa raspunda pt. ca zicea numai prostii. Inspectorul vazandu-l cu mana sus toata ora insista ca profesoara sa-l puna si pe el. Il intreaba pe Bula:
-Vroiai sa spui ceva?
La care Bula raspunde:
-Nu, dar ma gandeam ca daca as fi avut doua coaie sub brat, ce p*** mare as avea...
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:56 am

Bula priveste pe fereastra dupa tipe bine, bune de regulat.
La un moment dat, trece o blonda trasnet. Repede, Bula si-o freaca în mâna pâna ies 'scântei'. Trece apoi o bruneta, cu niste picioare de milioane. Bula se masturbeaza din nou.
Peste jumatate de ora, trece blonda din nou, de ies iar 'scântei' din mana dreapta a lui Bula.
Din nou, peste o ora trece blonda noastra frumoasa foc. Extenuat, tânarul Bula, cu mana pe 'daravela' exclama epuizat:
- Hooo, nesatulooo!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:56 am

Bula insurat de 10 ani nu facuse SEX cu nevasta. Nevasta merge la soacra-sa si ii spune problema. Soacra-sa ii promite ca va vorbi cu socrul sa-l aranjeze pe Bula. Socrul ii ia pe soacra si pe Bula seara in camera. Il pune pe Bula sa tina o lumanare in timp ce socrul facea sex cu soacra. Bula spune lu' ta-su: Tata tine si tu lumanarea. Ta-su ii zice: Bula, tu fa acasa.
Bula pleaca, seara o ia pe nevasta-sa si pe un vecin, caruia ii da lumanarea sa o tina. Vecinul ii zice lui Bula: Bula da-mi si mie. La care Bula zice: Ia ma, ca eu nu sunt egoist ca tata!! :)


Trimiteti bancuri ( cu ) Bula unui prieten!



Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeVin Noi 08, 2013 9:56 am

Sora lui Bula era la ciclu.
Se duce repede la ma-sa:
- Mami, ia uite ce am aici!
- Du-te la taica-tu si intreaba-l.
Ajunge la tac'su.
- Tati, ia uite ce am aici!
- Nu stiu eu, du-te la Bula.
Se duce la Bula.
- Ia uite Bula!
Se uita la ea, o ia repede de mina si o duce la ma-sa.
- Ia uite mami, proasta asta si-a taiat pu**!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:13 am

Bula la ginecolog:
- Dom'doctor am venit cu sotia pentru ca suntem tineri casatoriti si eu nu stiu cum sa f... Se poate sa-mi aratati dvs?
Doctorul amabil ii arata pe tinara sotie cum se face treaba, dupa care Bula da si el un numar, doctorul felicitindu-si la sfirsit "elevul" pentru cat de repede invata.
Dupa 2 saptamani doctorul nostru se plimba cu un coleg si il vede pe Bula care se plimba cu Strula. Doctorul ii spune colegului sau ce prost e Bula, ca i-a frecat tinara sotie ca sa il invete sa f... etc. Bula il vede la rindul sau pe doctor si-i spune lui Strula:
-Auzi mai Strula ce doctor prost! Acum 2 saptamani am agatat o 'producatoare' si nu avean unde s-o f... si-am f...t-o la doctor in cabinet!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:13 am

Este prima zi de scoala.Invatatoarea le-a spus copiilor:
-Copi,cine va numara pana la zece ii voi da un zece.Vasile,zi tu!
-2,3,5,6,9,10.
-Gresit.Zi tu,Gigele!
-1,2,3,5,7,9,10.
Gersit.Ia zi si tu,Bula!
-1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.
-Bravo!Dar ca sa mai primesti un zece numara pana la 20.
-As,juvete ,dama,popa.
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:14 am

-Bula, ai invatat tabla inmultirii ?
- Mai am o strofa.
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:14 am

Bula si cu Strul stau de vorba :
Strul : Sotia mea a primit o educatie foarte aleasa. De câte ori suntem în pat, foloseste doar denumirea stiintifica a organelor genitale, ca sa nu ma socheze!
Bula : Si a mea este o fanatica a bunelor maniere si a curateniei! Niciodata nu pune mana pe sexul meu! Când simte ca trebuie sa o ia în gura, foloseste furculita!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:14 am

E a doua zi dupa Craciun. Bula primise o tricicleta.
Se plimba el pe trotuar si se intalni cu un politist calare pe cal.
-Bulisor, nu stii ca mergi pe contrasens?
Bula in gandul lui: "Asta' e prost rau de tot.."
Politistul: -Ia' sa-ti scriu eu un bilet pentru mosu', ca sa-ti trimita la anu': un claxon, niste faruri, o frana...
Bula: -Ia` da` pixu` si foaia-ncoa` ca ma pricep mai bine: "Draga Mos Craciun, te rog data viitoare sa pui p*** sub cal, nu pe cal!"
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:14 am

Profu' il intreaba pe Bula:
-Bula, spune-mi cat fac 3+3!
-Nu stiu, dle profesor!
-Bula, daca eu iti dua 3 mere si apoi inca 3 mere, cate mere ai?
-Sapte, dle profesor!
-Cum? 3 cu 3 fac 6, nu sapte!
-Pai mai am unul in ghiozdan!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:15 am

Bula se duce la scoala; profesoara striga catalogul si ajunge la si la el.
PROF..Bula.
BULA..Da, doamna profesoara
PROF..Mai Bula, de ce nu-ti schimbi si tu numele ca stii ca daca inlocuiesti prima litera cu P iese o prostie.
A doua si a treia zi la fel.
A patra zi cand ajunge acasa isi lasa ghiozdanul si se duce sa-si schimbe numele.
A doua zi cand striga profesoara catalogul ajunge iar la bula.
PROF..Bula
BULA..Doamna prof. nu ma mai cheama asa acum ma cheama DENIS, ca daca inlocuiesti D cu P iese PENIS.
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:15 am

- Ce ti-e cu tehnologia asta moderna, zise un calator din compartiment. Am vazut un documentar italian pe Discovery, unde arata ca la sapte dimineata intra cireada de vite pe poarta abatorului, si la sapte seara, ieseau pe poarta containerele cu conserve ...
- Ehei, dar in Japonia, la sase dimineata intra pe poarta camionul cu nisip, iar la ora 13, iese vagonul cu microprocesoarele pe baza de siliciu.
- Vax, zice Bula, uite, in orasul nostru, cam pe la 9 au inceput sa toarne fundatia la fabrica de BERE, iar pe la 10 toti erau beti morti!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:15 am

-Tata, da-mi doua mii de lei!
-Pina cind ma, Bula?
-Pina nu-ti dau una!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:16 am

Bula (reîntors din SUA) : Salut, mai draga, Strul !
Strul : Când te-ai întors ?
Bula : Astazi ! Am stat acolo peste 18 luni. Dar, apropo ! Când am plecat, te-am rugat sa ai grija de sotia mea, care era gravida în luna a 5-a. Spune-mi, acum cum este ? Nu am vazut-o înca, vin direct de la aeroport.
Strul : Pai, cum sa fie ! Tot gravida, asa cum ai lasat-o ! Gravida în luna a 5-a !

Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:16 am

Bula a primit ordin de incorporare. Ajuns pe front, se gandeste ca ar trebui sa trimita o scrisoare neveste-sii. Dar nu stia sa scrie. Ia o foaie de hartie, deseneaza o floare, un mar si o biserica. Ajunsa scrisoarea, nevasta-sa nu stia ce inseamna. Il suna, la care Bula ii traduce: "FLOAREO, AI GRIJA DE MERISOR, IN BISERICA MA-TII!"
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:16 am

Cica Bula sta de vorba cu doi baieti:
-Mama mea e asa de mica, ca abia ajunge sa stinga lumina!
-Mama mea e asa de mica, ca trebuie sa se ridice pe virfuri ca sa bage stecherul in priza!
-Dar mama mea e asa de mica, zice si Bula, ca tre' sa se urce pe scaun ca sa stearga pe jos !
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:17 am

La un moment dat sotia lui Bula se trezeste in miez de noapte si îi cere melci.
-Dar unde vrei sa gasesc eu melci la ora asta?
-Nu stiu dar eu vreau melci!
Pleaca Bula, incepe sa caute la toate magazinele si barurile din oras dar nu gaseste nimic. Intr-un sfîrsit gaseste el intr-un bar melci. Vînzatoarea, o blonda superba si dotata, incepe sa-i faca avansuri. Bula, ca tot omul, nu-i rezista si o pune cu ea.
Dupa aceea pleaca, iar pe drum incepe sa se gandeasca ce sa-i spuna lu' nevasta-sa.
Ajungand în fata usii el scapa cutia in care se aflau melcii. Sotia, auzind zgomot afara iese sa vada cine e:
-Bula, dar de ce ai stat atît?
La care Bula:
-Haideti puisorii tatii, ca mai avem un pic.....
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:17 am

Din buletinul lui Bula reiesea:
Numele: Bula
Prenumele: Vasile
Sexul: Enorm...
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:17 am

Bula primeste o vizita de la un verisor de-al lui de la tara... Asta neavand treaba cu fetele il intreaba pe Bula:
- Ba cum sa fac si eu sa ma intalnesc cu o fata ?
- Ba, cica, te duci intr-un bar si daca vezi pe una picior peste picior te duci si-i spui "Ce picior frumos ai!", si ea iti va zice ca de fapt are doua .... Dupa aia tu ii zici "Ce faci intre unu(picior) si doua?" .... si gata ... e ok ...
Varu' lui Bula intelege si merge intr-un bar si o vede pe una picior peste picior si ii zice: "Ce picior frumos ai!" Asta ii zice ca are doua iar varu' lu' Bula in loc sa-i zica "Ce faci intre unu si doua ? " ....ca i se pare lui ca nu suna prea frumos ii zice : "Ce faci intre 13 si 14 ?"
La care gagica ii zice : "Da ce ma ma-ta e caracatita ?"
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:17 am

Profesoara le explica la scoala copiilor:
-SIDA se poate lua in relatia ea-el, ea-ea, sau el-el.
Bula:
-Doamna profesoara, dar in relatia eu-eu este vreun risc?
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:18 am

Vine Bula de la scoala si i se plange mamei:
-Mama, copiii de la scoala, sa stii ca imi spun ca am capul mare.
-Nu-i lua in seama pe rautaciosii aia, mai bine du-te pana la piata si cumpara-mi 2 kile de cartofi, 2 kile de ceapa...
-Bine, da-mi sacosa!
-Ei, mai caut acum sacosa... Adu-le in SAPCA!
Sus In jos
Shaarawy<3
Membru K.A
avatar

Joined : 06/11/2013
Posts : 512
Age : 30
[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitimeSam Noi 09, 2013 1:18 am

ERAU ODATA BULA SI STRUL IN DESERT.BULA ERA SUPARAT RAU.VAD EI UN HOTEL, INTRA SI IAU O CAMERA LA ETEJU 130.PE LA ETAJU 30 STRUL ;
- BA, BULA, TREBE SA ITI ZIC CEVA.
-LASA-MA MA IN PACE.
PE LA 40:
-BA, BULA, TREBE SA ITI ZIC CEVA.
-LASA-MA MA IN PACE.
NO, TOT ASA DE VREO DOUA ORI SI, IN SFARSIT, AJUNG.LA USA BULA:
-HAI MA, ZI CE AI DE ZIS SI DA CHEIA.
-PAI ASTA ERA MA BULA, AM UITAT CHEIA LA RECEPTIE.
Sus In jos
Continut sponsorizat

[Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: [Bancuri] Shaarawy<3 [Bancuri] Shaarawy<3 - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

[Bancuri] Shaarawy<3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Prezentare Shaarawy<3
Pagina 5 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill-AreNa :: » KILL-ARENA - DIVERSE :: Entertainment :: Bancuri-
Social Media Buttons