Acasa
Pagina de start!
Faq
Intrebari puse frecvent!
Membri
Vezi lista membrilor!
Cautare
Gasesti ce vrei,repede!
Conectare
Intra in contul tau!
Inregistrare
Fi alaturi de noi!

Distribuiţi|

Propunere comenzi admin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
~ LoVe 4 ever ~
Membru K.A
~ LoVe 4 ever ~

Joined : 04/03/2015
Posts : 20
Propunere comenzi admin  Empty
MesajSubiect: Propunere comenzi admin Propunere comenzi admin  Icon_minitimeMar Mar 10, 2015 9:14 am

Numele tau: ~ LoVe 4 ever ~
Descriere propunere: propun ca de la gradul de general in sus toti admini sa aiba acces la destroy+exterminate
Cu ce ajuta serverul: Pai eu urmaresc multe sv si vad ca asa au toate..asa ca vrerau si eu ca servarul si nostru sa devina mai celebru
Sus In jos
FloRyN.
Administrator
FloRyN.

Joined : 29/09/2011
Posts : 1228
CS Status : -
Age : 28
Propunere comenzi admin  Empty
MesajSubiect: Re: Propunere comenzi admin Propunere comenzi admin  Icon_minitimeMar Mar 10, 2015 9:23 am

Nu cred ca se va intampla asta daca o sa dau acces si la cei cu gradu mai mic o sa se faca abuz de acea comanda si toti admini o sa uite de amx_ban si ss ... il las pe Faraonu sa decida el ... daca el este de acord atunci sunt pro pana atunci contra
Sus In jos
$ hTc-oNNe $
Membru K.A
$ hTc-oNNe $

Joined : 07/03/2015
Posts : 5
Propunere comenzi admin  Empty
MesajSubiect: Re: Propunere comenzi admin Propunere comenzi admin  Icon_minitimeMar Mar 10, 2015 9:42 am

pro Buna idee love
Sus In jos
~ LoVe 4 ever ~
Membru K.A
~ LoVe 4 ever ~

Joined : 04/03/2015
Posts : 20
Propunere comenzi admin  Empty
MesajSubiect: Re: Propunere comenzi admin Propunere comenzi admin  Icon_minitimeMar Mar 10, 2015 10:02 am

Pai asa am vazut la toti pentru a face sila la codatii sa instaleze cs-ul iar, si  nu trb sa ti se para ceva ciudat..de la general sau la noi de la co-owner daca asa vrei tu sa aiba acces la destroy+ban si daca fac abuz de comenzi remove fara discutie
Sus In jos
Continut sponsorizat

Propunere comenzi admin  Empty
MesajSubiect: Re: Propunere comenzi admin Propunere comenzi admin  Icon_minitime

Sus In jos

Propunere comenzi admin

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Lista comenzi admin Mani Admin Plugin
t Lista comenzi admin Mani Admin Plugin
t ProPunere Zimi Aim =o
t Propunere chat color la admini ~ LoVe 4 ever ~
t Comenzi RUN
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill-AreNa :: » KILL-ARENA - Arhiva :: Arhiva :: ONE . ZAPTO . ORG [Classic +18] :: [ONE] - Propuneri/Sugestii-
Social Media Buttons