Acasa
Pagina de start!
Faq
Intrebari puse frecvent!
Membri
Vezi lista membrilor!
Cautare
Gasesti ce vrei,repede!
Conectare
Intra in contul tau!
Inregistrare
Fi alaturi de noi!

Distribuiţi|

Seriozitatea utilizatorilor KILL-ARENA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
FloRyN.
Administrator
FloRyN.

Joined : 29/09/2011
Posts : 1228
CS Status : -
Age : 27
 Seriozitatea utilizatorilor KILL-ARENA Empty
MesajSubiect: Seriozitatea utilizatorilor KILL-ARENA  Seriozitatea utilizatorilor KILL-ARENA Icon_minitimeJoi Feb 05, 2015 4:00 am

Reguli postare:

  • Daca postati ca un user este neserios LASATI DOVADA PRINT SCREEN, de urmarit modelul:
    User : link catre profilul lui
    Mi-a dat teapa cu : etc
    Dovada : PRINT SCREEN

  • Daca postati ca un user este serios, urmariti modelul:
    User : link catre profilul lui
    Am inchiat cu succes tranzactia urmatoare : etc
    Dovada : PRINT SCREEN ! (daca nu aduceti dovada, userul respectiv nu va intra in lista de persoane serioase)
  • Cine va posta altceva decat unul dintre aceste modele, va primi warn si stergerea postului !  Cine mai posteaza confirm,tot nu va fi luat in considerare sa fie clar si se va alege cu avertisment.


Useri neseriosi:

Lista userilor NESERIOSI este disponibila aici - In lucru...


Nota:

  • Nu se mai accepta confirmari prin mesaj / multumesc, fiecare postare indiferent de caz (serios/neserios) trebuie insotita de dovada, nerespectarea modelului duce la delete post.



Avertisment: KILL-ARENA nu recomanda sa faceti tranzactii cu persoanele care nu sunt la useri seriosi si au un trecut necunoscut pe forum, un numar mic de mesaje, sunt inregistrati pe forum de ieri si nu sunt cunoscute de voi. Pentru a verifica trecutul unui utilizator in cazul in care are prea putine mesaje si nu se regateste in listele de mai sus, pm si  o sa verificam, va multumim.

OFFTOPIC = AVERTISMENT.

Atentie!! Acest topic nu apartine forumului Kill-AreNa sursa oficiala este mai jos aveti link noi am copiat doar textul pentru a le arata si increderea noastra fata de utilizatorii de pe net. Multumim pentru intelegere!

Sursa: www.ultracs.ro/forum
Sus In jos

Seriozitatea utilizatorilor KILL-ARENA

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Inde Kill Arena
t STAFF KILL-ARENA
t Kill-AreNa WebHost
t Chat Kill-AreNa
t Functia Conducerii Kill-AreNa
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill-AreNa :: » KILL-ARENA - DIVERSE :: Zona De Securitate-
Social Media Buttons