Acasa
Pagina de start!
Faq
Intrebari puse frecvent!
Membri
Vezi lista membrilor!
Cautare
Gasesti ce vrei,repede!
Conectare
Intra in contul tau!
Inregistrare
Fi alaturi de noi!

Distribuiţi|

Set Bancuri By StormEyes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:39 am

Bula era pe moarte Si moartea nu mai vroia
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:39 am

Obiceiul prost al lui Bula... cind se apleca cineva pe strada ... Bula zup ii dadea pantalonii jos i si il f**** .

Moare Bula si ajunge in Rai, acolo Sf.Petru intr-o zi scapa un dosar pe jos, Bula ii da pantalonii jos si il f***. D-zeu suparat, da comanda dracilor sa-l puna intr-un cazan cu smoala si sa-i dea foc...

Dupa o saptamina vine D-zeu in iad, cind colo ce vede? Bula juca Poker cu dracii...

-Ba, ce v-am spus eu...nu v-am spus sa-l ardeti?

-Ba da!

-Pai si...? Cazan aveti?

-Avem!

-Zmoala aveti?

-Avem!

-Lemne aveti?

-Avem!

-Pai si de ce nu l-ati ars?

-Pai cine se apleaca sa aprinda focul ???
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:39 am

Bula vrea sa cumpere un papagal. Vanzatorul il linisteste, ca exemplarul ales este foarte destept, si invata foarte repede sa vorbeasca. Dupa o saptamana Bula se intoarce nervos. Vanzatorul intreaba:

- Este vreo problema ? Nu a invatat sa vorbeasca ?

- Ba-ba-ba-ba da-da-da-da, da-da-da-dar se-se-se-se ba-ba-ba-balbie !
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:39 am

Trei rechini: R.General, R.Sheriff si R.Bula (paznicii oceanului). Dupa patrulare povesteau cele intamplate.

R.General "Ma baieti...cum innotam eu asa, ce credeti ca am vazut? Un mare vapor de se scufunda. Am luat repede o mare placa de inox si am nituit gaura salvandu-i pe cei de pe vapor!"(Bravoo...).

R.Sheriff: "Patrulam prin sectorul meu si am vazut o salupa ce gonea catre un petrolier. M-am indreptat cu cea mai mare viteza catre el am sarit in salupa i-am dat f`o doua cozi peste fata individului, l-am tras pe dreapta, i-am dat o amenda si am salvat pestimea de la poluare...!!!"

Acu` veni si randul Rechinului Bula care iata ce spunea: "...innotam agale pe la marginea raului si ce credeti c-am vazut??? (Ce? Ce?) O barca domnilor! (Aaaaa...) Stiti ce era in barca? (Ce? Ce?) O gagica Domnilor! ( Oaaaau) Deodata gagica incepu sa se dezbrace... ( Si?!) Si si-a dat puloverul jos... (Si?!) Si si-a dat sutienul jos...(Si?! Si?!)...Si m-i s-a sculat carma si n-am mai putut s-o urmaresc!!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:39 am

-Bula,tu ce mananci dimineata?

-Beau doua-trei cani de ceai.

-Vezi ca o sa avem o vizita de lucru in scoala.Daca esti cumva intrebat cum o duci si ce mananci,sa spui ca dimineata servesti zilnic biftec.Ai sa tii minte?

Bula promite ca da.Si,intr-adevar,nimerindu-se sa fie intrebatce mananca inainte sa plece la scoala,eminentul scolar rasp. mandru:

-Biftec!

-Bravo!il lauda seful comisiei.Dar vad ca esti voinic,asta inseamna ca iti trebuie un biftec mare de tot,nu-i asa?

-Da, unul de doua-trei cani.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

Intr-o zi Bula se intoarce de la scoala si-i spune tatalui sau: "TATA,TATA azi am facut sex pentru prima data". Tatal sau exclama de bucurie: "Bravo fiule, dar zi-mi si mie cine-i fericita." La care Bula raspunde: "Pai tocmai dai mana cu ea."
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

In bula fierbeau hormonii.

Cauta el o tipa o zi intreaga, dar fara succes.

Cum mergea el bezmetic, da de coliba unui cioban moldovean. Se apropie, o cerceteaza bine si vede ca in spatele ei era o gaura in zid. Fara sa mai stea prea mult pe ganduri, isi introduce organul in gaura respectiva. Intre timp, vine si ciobanul acasa si exclama:

-Of si caldura, n-am unde sa-mi anin palaria. A, ba iote-un chiron (instrumentul lui Bula). Dupa ce-si atarna palaria, sa culca cu capul sub palarie. Dupa cateva minute, Bula isi termina treaba, isi scoate instrumentul si palaria cade pe fata ciobanului.

Acesta murmura:

-Of si caldura, s-o tochit si chironul!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

La o casa de nebuni se primesc ajutoare.Directorul spitalului de nebuni il vede pe Bula ca trage un casetofon legat de o sfoara dupa el si inca fugea

-Ce faci Bula?-intreaba directorul.

-Trag muzicaaaa!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

v
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

Bula in China se ia la bataie cu un ninja.Se bat ei ce se bat si se hotaresc sa dea fiecare cate o lovitura. Care da mai tare e mai bun.

"Bang" ninja una in gura lui Bula - doarme 2 zile. Se trezeste Bula:

-Ce a fost asta mah ?

-"Cheia dragonului"

Dupa aia Bula "bang" una in gura. Se trezeste ninja peste 2 saptamani.

-Ce-a fost asta mah ?

-Cheia franceza.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

- Bulă, ce este coloana vertebrală?

- Este acel os, la al carui capăt de sus stă capul nostru, iar la al carui capăt de jos stăm noi.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

Bula avea un cal.

Si calul nu avea nimic împotriva.

Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:40 am

Cum il cheama pe nasul lui Bula? Bulanas !

Care este masina lui Bula ? Ambulanta !
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:41 am

Bula isi duce Trabantul la service. M-a lasat motorul, va rog sa mi-l schimbati.Vine Bula peste 2sapt.:

- Ce motor mi-ati pus, ca umblu cu el numai in zig-zag?

- Motor de stergator de parbrize.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:41 am

Bula si Strul merg in Bucuresti. La un moment dat ei se ratacesc in orasul acela mare. Bula stiga dupa Strul, iar Strul striga si el dupa Bula. Politistii vazand atâta zarva, ii aresteaza si ii duce la aceasi sectie. Ei se intâlnesc si zic in gândul lor : "Mai, dar desptepti mai sunt astia din Bucuresti ....."
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:41 am

Zi de scoala.

Profesoara:Matache,la ce lucreaza taica-tau?

M:La guvern!

P:Treci in prima banca. Ionescu,la ce lucreaza taica-tau?

I:La Senat!

P:Treci in prima banca.Bula, la ce lucreaza taica-tau?

B:La politie!

P:Treci in prima banca.Da' unde lucreaza la politie?

B: Nu stiu, ca azi l-au arestat!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:41 am

Bula traia in sat de munte cu Maria lui. Intr-o zi ii vine ordinul de recrutare. Ii zice Mariei:

-Marie, vino cu mine la gara ca eu n-am mai vazut lumea.

A doua zi merg ei la gara.

Dimineata tare, noapte inca, apare lumina locomotivei.

Bula ia un par si asteapta pe linie. (trenul:UUUUUU!UUU!)

Dupa doua minute, Bula la spital in ghips.

Maria il ia acasa si-l aseaza ca la spital agatat cu picioarele

in sus. Maria ii pune un ceai sa fiarba.

Ceainicul a inceput sa clocoteasca: uuuuuuuu!uuuuuu!)

Bula se ridica repede din ghips, ia un par si farma ceainicul.

Maria vine speriata si-l intreaba de ce l-a farmat?

Bula: Astia trebuie batuti de mici, ai vazut ce-ti fac cand cresc mari?
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:41 am

Bula absenteaza o zi de la scoala.

A doua zi când vine:

- Unde ai fost Bula? întreaba profesoara

- Am fost cu vaca la taur doamna profesoara!

-Bine, Bula dar nu putea sa faca taica-tu lucrul asta?

- Ba da, dar taurul o face mai bine!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:41 am

La un concurs "Mister Univers" erau trei probe:

1.Sa ridice un bolovan de 200 Kg.

2.Sa intre in cusca unei leoaice si sa-i rupa o laba.

3.Sa f*** o baba.

Au venit la concurs o multime de concurenti dar nici unul nu a trecut de proba cu leoaica.

La un moment dat vine si Bula.

Ridica bolovanul si apoi intra in cusca leoaicei.

Toata lumea era nerabdatoare si la un moment dat iese Bula hotarat si zice:

-Unde-i baba sa-i rup laba??
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:42 am

Bula mergea plingind pe strada. Un trecator il intreaba:

- De ce plingi, Bula?

- M-a batut tata.

- Si acum unde te duci asa hotarit?

- La Steaua, ca am auzit ca aia nu bat pe nimeni.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:42 am

Cica Bula sta de vorba cu doi baieti:

-Mama mea e asa de mica, ca abia ajunge sa stinga lumina!

-Mama mea e asa de mica, ca trebuie sa se ridice pe virfuri ca sa bage stecherul in priza!

-Dar mama mea e asa de mica, zice si Bula, ca tre' sa se urce pe scaun ca sa stearga pe jos !
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:42 am

Era bula in desert. Fata morgana... Bula zareste mai incolo o masinarie si cand ajunge in dreptul ei vede scris pe un ecran: "Pentru 1$ veti avea un contact sexual de calitate." Bula se scotoseste de bani si gaseste 50 centi pe care ii baga in masinarie si apoi baga scula in locul cu pricina...Un urlet sfasie tacerea pustiului si pe ecranul aparatului scrie: "LA 50 CENTI ASCUTIM CREIOANE!!!"
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:42 am

- Bulă, de ce este cunoscut Columb?

- Pentru că s-a dus în America fară viză...
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:42 am

Cica Bula era la spitalul de nebuni pentru ca se credea graunte

La fiecare 3 ani venea inspectia. Vine si-l intreaba:

-Bula, ce esti tu?

-Graunte.

-Ba, esti nebun. Mai stai 3 ani...

Si tot asa, vreo 9 ani, de s-au saturat aia de la spital de el si-i spun:

-Ma, Bula, Cand te mai intreaba astia ce esti, zi si tu ca esti om.

Vine inspectia:

-Ce esti tu, ba, Bula?

-OM!

Felicitari! Fericire! Bula pleaca! Isi face bagajul, iese pe poarta, dar dupa 2 minute vine alergand si gafaind inapoi, speriat tot.

-Ce este ma, Bula?

-O gaina la poarta!!!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:42 am

Bula intra peste ma-sa in baie si o intreaba:

- Mama, ce-i crapatura aia intre picioare ?

- Aaa .. paai .. cand a venit tac-tu aseara beat m-a cam tait un pic cu toporu ...

- Immmm, nasoool, cred ca te-a nimerit exact in pi*** !
Sus In jos
Continut sponsorizat

Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 13 Icon_minitime

Sus In jos

Set Bancuri By StormEyes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t cerere StormEyes
t Creatiile mele pentru comunitate by StormEyes
Pagina 13 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill-AreNa :: » KILL-ARENA - DIVERSE :: Entertainment :: Bancuri-
Social Media Buttons