Acasa
Pagina de start!
Faq
Intrebari puse frecvent!
Membri
Vezi lista membrilor!
Cautare
Gasesti ce vrei,repede!
Conectare
Intra in contul tau!
Inregistrare
Fi alaturi de noi!

Distribuiţi|

Set Bancuri By StormEyes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Urmatorul
AutorMesaj
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:03 am

IN EPOCA DE PIATRA,BULA LA SCOALA.DEODATA IN SCOALA SE AUDE UN URLET.-BULA,CE AI DE URLI?IL INTREABA PROFESOARA.-MA IERTATI DOAMNA PROFESOARA,DAR MI-A CAZUT FITUICA PE PICIOR
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:03 am

Bula era jegos si slinos si decide la un moment dat sa se spele.
Si incepe el sa se spele, si da jos un strat de jeg, si zice: "Mda, parca sunt mai curat".
Si se mai spala putin, si mai da jos un strat de jeg, si zice: "Mda, parca sunt si mai curat".
Si se mai spala putin, si mai da jos inca un strat de jeg, si zice:
- A, uite si tricoul cu Metallica care l-am pierdut anul trecut!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:03 am

Invatatoarea verifica daca elevii si-au facut temele pt acasa. - Gigele, ti-ai facut tema? - Nu! - Stai jos ai nota 4! Dar tu Ionele? - Mi-am uitat caietul acasa. - Stai jos, nota 4. Si tu Bulisor? - N-am facut-o, pentru ca fratele meu s-a intors de la inchisoare... - Aha, vrei sa ma sperii cu el?!! Stai jos, nota 6!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:04 am

Bula in China.El se duce intr-un magazin.Bula se duce la un ninja si zice:
-Ba vrei sa ne batem?
Domunu' ninja sigur pe el zice:
-Da.
Domnu' ninja ii da un pumnlu' Bula de doarme 1 zi.
Cand se trezeste Bula zice:
-Ce a fost aia?
-Cheia nunjitzu.
Bula ii da un pumn lu' ninja de doarme 1 saptamana.
Cand se trezeste Ninja zice:
-Ce a fost aia?
-Cheia franceza.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:04 am

Bula intarzie jumate de ora la scoala...
Ivatatoarea:Bula de ce ai intarziat atat... ?
Bula: Am ajutat o batranica sa coboare din troleu
Invatatoarea: dar jumate de ora..!!?
Bula:Daca nu vroia sa coboare!!!!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:04 am

La o expozitie de pictura, un tablou complet negru, cu un singur punct alb in mijloc.
- Ce reprezinta acest tablou?
Bula: Aaaaa, acesta-i punctul meu de vedere!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:04 am

Intr-o noapte vin hotii in casa la Bula. Tot cauta ei ce cauta si nu gasesc nimic. In acest timp se trezeste nevasta lu Bula si zice: - Bula! Bula! Bula, trezeste ca au venit hotii. - Taci femeie! Eu ma ascund de rusine ca nu avem nimica in casa si tu urli in gura mare.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

Profesorul: „Cine iese primul la raspuns va primi un punct in plus la nota”.
Studentul (sculandu-se): „Bine, puneti-mi un cinci, eu plec...”
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

În fata unei biserici ortodoxe stateau doi cersetori. Unul zicea:
- Ajutati un biet crestin sarac!, iar lumea îi dadea bani. Celalalt zicea:
- Ajutati un biet evreu sarman!
Oamenii nu-i dadeau nimic. Dimpotriva, lasau sa cada mai multi bani în cutia crestinului. Dupa câteva saptamâni, o femeie miloasa care iesea din biserica se duce la evreu si-i spune:
- Mai, evreule, tu nu vezi ca aici nu-ti da nimeni nimic? Du-te acolo, la tine, la sinagoga, poate te miluieste cineva!
Dupa plecarea femeii, evreul se uita lung dupa ea, se întoarce spre crestin si-i zice:
- Auzi, mai Itic, cine s-a gasit sa ne învete pe noi cum sa facem afaceri…
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

- Bula, ai poze cu nevasta-ta dezbracata?
- Ce, ai innebunit, cum sa am asa ceva?
- Vrei ?!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

-Mai Bula,cind te-ai insurat,nevasta-ta a fost fata mare?
-Unii zic ca da,altii zic ca nu!!!!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

La scoala,invatatoarea le spune copiilor sa formuleze propozitii cu "sora mea".
Gigel:Sora mea vine seara acasa la ora 9.
Ionel:Sora mea vine seara acasa la ora 11.
Ilenuta:Sora mea vine noaptea acasa la ora 1.
Mariuca:Sora mea vine noaptea acasa la ora 3.
Bula se ridica brusc in picioare si spune:doamna invatatoare,nu va suparati,dar cele care vin acasa dupa ora 12,nu mai sunt surori,sunt curve????
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

Bula la scoala,in fiecare pauza vorbea prostii.Fetele au rabdat cit au rabdat,dar pina la urma i-au spus invatatoarei.Aceasta le-a sfatuit ca atunci cind il aud vorbind prostii,sa iasa repede din clasa.Intr-o pauza,Bula striga in gura mare:
-fetelor,la coltul strazii s-a deschis o casa de toleranta. Acestea au iesit rapid din clasa.
-Nu va grabiti asa,inca nu s-a facut inaugurarea.
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:05 am

- Sunt imitator de viermi!
- Cum adica?
- Fac gaurele in mobila la un negustor de antichitati!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:06 am

Se naste bula cu o p*** de 40 de cm.....dupa ce creste merge la doctor....
-Domn doctor nu puteti face nimic ca am treaba asa mare si toate femeile dupa ce ma dezbrac fug
-Mai bula nu am ce face
-Da' nu puteti sa taiati din ea?
-Daca tai o sa mori da du-te la ceva vrajitoare sa iti faca ea o vraja......
Si pleaca bula suparat la baba dochia sa-i faca ceva vraja....dupa ce-i spune problema lui, baba ii zice
-Ma Bulisor, io nu am ce face da du-te la muntele negru si in pestera o gasesti pe broscuta care daca te refuza cand o ceri in casatorie iti scade cu 10 cm.
Si pleaca Bula spre muntele negru trecand mari si tari....dupa ce ajunge merge la pestera si se face cu noroi pe fata sa nu il vrea de sot si merge la ea si zice fff balbait
-bbbrroosccuuta vrrreii sa ffi sottia meeeaa
il vede broscuta si zice :
-nu!
Bula fericit pleaca....pe drum sa gandeste ca tot e prea mare la 30 de cm....o prinde cu ambele maini si tot ii mai atarna un pik....si merge inapoi....intra la broscuta si zice la fel:
-bbbrroosccuuta vrrreii sa ffi sottia meeeaa??
broscuta se intoarce cu spatele.... bula dinou
-bbbrroosccuuta vrrreii sa ffi sottia meeeaa?
Iar se intoarce broscuta...Bula disperat o scutura pe broscuta si zice:
-Vrei sa fi sotia mea?
Broscuta nervoasa se intoarce si zice raspicat:
-Nu nu si nu!!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:07 am

Bula statea de vorba cu doi copii,prieteni de joaca .
- Mama mea e asa de mica , incat abia ajunge sa stinga lumina! zice unul dintre ei.
- Mama mea e asa de mica incat trebuie sa se ridice pe varfuri ca sa bage stecherul in priza!zice si al doilea.
- Da,ba,da mama mea e asa de mica,zice si bula ca trebuie sa se urce pe scaun ca sa stearga pe jos!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:07 am

Bula la 4 ani pe olitza...fuma
Taica-su vine si-i zice:
Tata:Ce faci fumezi?
Bula:Lasa-ma ma-n pace.
Tata: Da' la 4 ani?
Bula:Deja mi-am inceput si viata sexuala.
Tata:Unde?
Bula:La gradinita.
Tata:Cu cine?
Bula:Nu mai stiu ma ca eram beat
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:07 am

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo ?
- E cineva acolo ?
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine arunc o grenada ...
- Mai bine te duci in padurice !
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:07 am

La ora de psihologie profesorul prezinta elevilor cele trei stari ale psihicului uman: starea de calm, de iritare si de enervare.
Scoate un celular, formeaza un numar de telefon si spune:
- Alo, buna seara, as dori cu Gica, spuse profesorul!
- Gica nu locuieste aici! spune persoana! (cu calm)
- Aceasta a fost starea de calm, spuse profesorul. Formeaza acelasi numar de telefon si spune:
- Alo, buna seara, Gica este acasa?
- Domnule v-am mai spus, Gica nu locuieste aica, spuse aceeasi persoana (cu iritare).
Profesorul spune:
- Aceasta a fost starea de iritare. Formeaza pentru a treia oara acelasi numar de telefon si spuse:
- Alo, buna seara, Gica este acasa ?
Persoana, de-a dreptul enervata ii spune:
- Domnule, fir-ai tu sa fii... nu este nici un Gica aici ! ! !
Acestea au fost cele trei stari.
Bula, un elev inteligent vine din spate si szice:
- Mai exista o stare in psihicul uman, o stare de disperare. Ia telefonul, formeaza acslasi numar si spune:
- Alo, sunt Gica, m-a cautat cineva?...
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:08 am

Un tanar se intoarce acasa foarte trist, dupa ce plecase sa ceara mana prietenei sale. vazindu`l asa tatal lui il intreaba: -Ce s-a intamplat? te-a refuzat? - Da.... Mi-a tras si o palma! -De ce? Nu i`ai spus cum te`am invatat eu? "Draga mea, timpul se opreste in loc pentru mine cand privesc in ochii tai!" -Ah, asta era! am gresit formula... Eu i`am spus: "Ai o fatza de`mi sta ceasul"
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:08 am

Bula trece prin parc suparat foc. Se Aseaza pe o banca langa un domn care citea ziarul. BULA:Domne sunt suparat foc ! Nu o gasesc pe nevastamea ! Am cautat-o la crama nu era, la fane alcolistu... nu era... la carciuma lui vasile nu era!!! Domnu cu ziarul: dar chiar asha de mult bea ? BULA: a.. nu... Ma cauta pe mine !
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:08 am

Doamna lui Bula ii explica ca l-a adus barza. Bula s-a ridicat revoltat zicand: -Adica pasarea aia mare cu cioc rosu???? - da bula - Si cu picioare mari??? -Da Bula - Du-te domnule ca tata nu sa incurca cu asa ceva!!!!
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:08 am

În toiul noptii, Bula, cu vînatai pe fata si cu doua valize în mîini, suna la usa casei lui taica-sau. - Ce-i cu tine, Bula, la ora asta si în halul asta? - M-am certat cu nevasta-mea. - Si a îndraznit [*****] aia sa dea în tine? Eu, în locul tau, o faceam bucati! Bula, rînjind: - Dar ce credeai ca am în valize?
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:08 am

Tata, cum am am aparut eu pe lume?? Tata zice: - Baah fiule, cred ca intr-o zi tot ai sa afli! Hai sa-ti spun pe limba ta. Pai, eu si cu maica-ta intr-o zi am intrat intr-o camera de chat a Yahoo-ului. Am aranjat apoi o intilnire via e-mail cu maica-ta si ne-am intilnit intr-un internet cafe virtual. Ne-am strecurat intr-o camera privata, unde maica-ta a fost de acord cu un download din hard-ul meu. Imediat ce eram gata de upload, am descoperit ca nici unul dintre noi nu folosise firewall-ul si fiindca deja era prea tirziu sa dam delete, noua luni mai tirziu a aparut un mic popup care a tipat din toti rarunchii---You`ve Got Mail
Sus In jos
StormEyes
Membru K.A
avatar

Joined : 03/11/2013
Posts : 830
Age : 24
Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitimeDum Noi 03, 2013 8:09 am

Diriginta lui Bula il cheama pe taica-su la scoala. - Domnule Bula, nu stiu ce sa ma fac cu fiul domneavoastra! Nu chiuleste, dar si daca vine la scoala, tot degeaba vine! In clipa de fata e corigent la patru materii, deci din nou repetent! - Doamna diriginta, va multumesc pentru avertisment. Ajung acasa. si daca nu-l trezesc din bataie cu apa rece, sa nu-mi spuneti mie. - Domnule Bula, poate nu-i cea mai eficienta metoda, totusi! - Aveti dreptate, doamna! Lasati ca vad eu cum fac! Ajuns acasa, Bula-senior trece la atac: - Bulica tata, intoleste-te ca iesim in lume. Si-l duce pe Bula la sex-club. Mama, ce spectacol! Bulica avea ochii ca la rac: - Aoleu tata! Ce craci! Ce tate! Cine le-o f*te p-astea? - Premiantii, tata, premiantii !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat

Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Set Bancuri By StormEyes Set Bancuri By StormEyes - Pagina 5 Icon_minitime

Sus In jos

Set Bancuri By StormEyes

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t cerere StormEyes
t Creatiile mele pentru comunitate by StormEyes
Pagina 5 din 32Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Kill-AreNa :: » KILL-ARENA - DIVERSE :: Entertainment :: Bancuri-
Social Media Buttons